Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Spotkanie informacyjne programu Tempus

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 grudnia 2012 r. w Warszawie, w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy odbędzie się spotkanie informacyjne na temat oferty dla szkół wyższych w programie Tempus IV.

 

Będzie to coroczne spotkanie informacyjne poświecone zasadom wnioskowania w ramach szóstego zaproszenia do składania wniosków. Tegoroczne spotkanie będzie w szczególny sposób poświęcone możliwościom współpracy w programie Tempus z Ukrainą. Gościem specjalnym tego spotkanie będzie p. Svitlana Batsyukova, która pełni rolę koordynatora programu Tempus na Ukrainie.

 

Sądzimy, że wobec wzmacniania współpracy UE z jej najbliższymi sąsiadami, rosnącego zainteresowania wspólnymi projektami z Ukrainą oraz oczekiwanego rozszerzenia możliwości współdziałania z tzw., krajami trzecimi w nowym programie edukacyjnym planowanym na lata 2014-2020, spotkanie to będzie dobrym krokiem w kierunku zwiększania aktywności polskich uczelni w edukacyjnych programach europejskich.

 

Program spotkania dostępny poniżej. Jednocześnie zwracamy uwagę, że sesja na temat współpracy polsko – ukraińskiej będzie prowadzona w języku angielskim bez tłumaczenia na język polski.

 

Rejestracja na spotkanie możliwa jest poprzez stronę internetową pod adresem: https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/86b3edbdac9a632c80be6ea60d8bc860 do dnia 25 listopada 2012. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu.

 

Jednocześnie informujemy, że z informacji otrzymanych z EACEA wynika, że szóste zaproszenie do składania wniosków zostanie opublikowane w początkach listopada br., a termin składania wniosków zostanie wyznaczony na luty/marzec 2013.

 

ZałącznikRozmiar
Program_Tempus.pdf365.94 KB