Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Zaproszenie na konferencję Succeed in European-Asian higher education cooperation, Berlin, 26 lutego 2013

Informujemy, że w dn. 26 lutego 2013 r. w Berlinie będzie miała miejsce konferencja Succeed in European-Asian higher education cooperation organizowana w ramach projektu ASEMUNDUS przez DAAD. Celem konferencji jest przedstawienie wyników projektu ASEMUNDUS realizowanego w latach 2009-2013 w ramach Akcji 3 programu Erasmus Mundus oraz omówienie trendów współpracy uczelni z Europy i Azji. Konferencja będzie również okazją do zapoznania się z planowanym kształtem nowego programu edukacyjnego na lata 2014-2020.

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy przedstawicieli uczelni zainteresowanych współpracą z krajami Azji południowowschodniej.

Jednocześnie informujemy, że pierwsze 30 osób, które zgłoszą się do udziału w konferencji będą mogły ubiegać się o zwrot kosztów zakwaterowania (maksymalnie 2 noce, do wysokości 115 EUR za dobę).

Szczegółowe informacje na temat konferencji wraz z programem i formularzem rejestracji znajdują się pod adresem: http://www.asem-education-secretariat.org/en/22783/index.html

UWAGA! Termin rejestracji upływa 15 lutego 2013.