Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Konferencja inaugurująca program TEMPUS IV Warszawa, 1 kwietnia 2008

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji pełniąca rolę Krajowego Punktu Kontaktowego Programu TEMPUS organizuje 1 kwietnia 2008 r. konferencję inaugurującą kolejną fazę programu – TEMPUS IV. Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z założeniami, zasadami i możliwościami oferowanymi przez program TEMPUS IV oraz przekazanie informacji przydatnych do przygotowania projektu.

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele polskich uczelni, innych instytucji zainteresowanych możliwościami oferowanymi przez program, reprezentujący zarówno kadrę dydaktyczną, jak i administracyjną.

W konferencji uczestniczyć będzie przedstawiciel Dyrekcji Generalnej „Edukacja i Kultura” Komisji Europejskiej (przedstawiciel wydziału odpowiedzialnego za program TEMPUS).

Językiem roboczym konferencji będzie język polski z wyjątkiem sesji prowadzonych przez przedstawiciela Komisji Europejskiej w języku angielskim. Zapraszamy do udziału w konferencji zainteresowane osoby. Rejestracja na konferencję poprzez stronę internetową FRSE (Erasmus) potrwa do 26 marca 2008 r.

http://rejestracja.erasmus.org.pl/rejestracja/rejestracja.php

ZałącznikRozmiar
program_konferencji_2008_04_01.pdf94.94 KB