Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Konferencja Komisji Europejskiej w Rijadzie 21-22 kwietnia 2009

Komisja Europejska w 2009 roku zamierza uruchomić nowy program współpracy w sektorze szkolnictwa wyższego między krajami Unii Europejskiej a krajami Zatoki Perskiej: Arabią Saudyjską, Kuwejtem, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Katarem, Bahrajnem i Omanem.

Aby ułatwić nawiązanie współpracy między uczelniami, w dniach 21-22 kwietnia 2009 r. Delegacja Komisji Europejskiej w Rijadzie organizuje konferencję otwierającą nowy program z udziałem przedstawicieli wszystkich uczelni z krajów Zatoki Perskiej oraz przedstawicieli Ministerstw ds. Szkolnictwa Wyższego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy będą musieli pokryć koszty podróży i utrzymania. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny przesłać swoje zgłoszenie do 18 lutego na adres: Veronique.hoblos@ec.europa.eu

Jeżeli więc Państwa uczelnia jest zainteresowana współpracą z obszarem geograficznym, którego dotyczy nowo uruchamiany program, prosimy o rozważenie propozycji. FRSE nie posiada środków na dofinansowanie udziału w konferencji.

Przedstawiciel Delegacji Komisji Europejskiej skontaktuje się z zarejestrowanymi uczestnikami w celu pomocy przy uzyskaniu wizy na wjazd do Arabii Saudyjskiej. Bardzo prosimy wziąć pod uwagę, że procedura ta jest bardzo złożona i z reguły trwa nie krócej niż 3 tygodnie.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizatorów wydarzenia dopuszcza się udział maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej uczelni (z czego przynajmniej jedna osoba musi być kobietą). Poniżej zamieszczamy formularz rejestracyjny na konferencję.

ZałącznikRozmiar
REGISTRATION FORM.doc37 KB